Pohybový workshop s Majou Štefančíkovou

10. 7. / 18.00

Srdečne vás pozývame na jedinečný pohybový workshop, ktorý bude viesť talentovaná performerka a pedagogička Maja Štefančíková.
Počas pohybového workshopu preskúmame výstavu súčasného umenia Hlt kože našimi zmyslami a skúsime na zistené pocity a javy reagovať v limitoch našich tiel.
Maja Štefančíková pôsobí v oblasti vizuálneho umenia a performancie. Jej tvorba je charakteristická prepojením rôznych umeleckých disciplín, od tanca cez divadlo až po vizuálne umenie. Maja sa pravidelne zúčastňuje medzinárodných festivalov a jej diela sú oceňované pre ich inovatívny prístup a hlboký umelecký výraz. Okrem svojej umeleckej činnosti sa venuje aj pedagogickej práci, kde inšpiruje a vzdeláva novú generáciu performeriek a performerov.
Workshop je určený pre všetkých záujemcov o pohyb a tanec, bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti. Príďte a zažite čas plný kreativity, pohybu a umeleckého objavovania pod vedením skúsenéj profesionálky.
Workshop sa uskutoční 10. júla 2024 v Palffyho paláci. Vstupné na workshop je 8 eur. Vstupenka je v predaji online aj v pokladni Pálffyho paláca. Počet miest je limitovaný. Na workshop je potrebné prísť načas o 18.00. Prosíme prísť vo voľnom a pohodlnom oblečení.
Mgr. Vendy Kováčová
vedúca oddelenia vzdelávania
[email protected]