Galéria mesta Bratislavy ­– Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
BRATISLAVA

Rodiny | Galéria mesta Bratislavy | tvorvé dielne, rodiny, deti, vzdelávanie; Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Výstavy GMB


Pozrite si celý archív výstav

Vedeli ste, že

v rokoch 1979 – 1993 existovala v GMB Galéria dieťaťa?

Rodiny

PRAVIDELNÉ PROGRAMY PRE RODINY S DEŤMI VO VEKU 3 - 12 ROKOV

ZVLNENÁ ČIARA FEBRUÁR
sobota 29. 2. 2020 l 15.00 – 18.00
Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
Rukopis je jednou z vecí, ktorým sa dobrý umelec líši od ostatných. Nezameniteľný „zvlnený“ rukopis Konštantína Bauera z neho robí výraznú osobnosť košickej moderny a pre nás bude inšpiráciou pre tvorivú dielňu. Samoobslužné zábavné aktivity pre celú rodinu s tvorivým ateliérom. Môžete prísť kedykoľvek v ponúkanom časovom rozpätí a galerijní lektori vám predstavia pripravené úlohy.

Vstupné: 3 € (tretie dieťa zdarma); bez rezervácie


SAMOOBSLUŽNÝ PROGRAM PRE DETI: NESTRAŤ SA V GMB
k expozícii 20. storočia, Pálffyho palác, Panská 19
Príďte sa kedykoľvek poprechádzať po vyznačenej trase medzi umením druhej polovice 20. storočia na Slovenku. Pripravili sme pre Vás samoobslužného sprievodcu, tenkú knižočku s pracovným listom. Stačí si ho zdarma vypýtať pri vstupe u pani pokladníčky.

TVORIVÉ HRY S UMENÍM nájdete aj na www.umeniezblizka.gmb.sk

 

Františkánske nám. 11
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Panská 19
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Pohľad z hradu Starhemberg
Autor: Moritz Saint Genois
Výtvarné diela, ktorých fotografie zverejnené na webovej stránke GMB propagujú jednotlivé výstavy prebiehajúce v GMB, podliehajú ochrane autorských práv podľa autorského zákona. GMB nie je nositeľom autorských práv, tým je autor, resp. jeho dedičia. Dielo sa stáva voľným viac ako 70 rokov po smrti autora. Fotografie zverejnených výtvarných diel môže používateľ použiť len s predchádzajúcim súhlasom autora, resp. jeho dediča či inštitúcie zastupujúcej jeho práva, inak sa dopúšťa porušenia osobnostných autorských práv autora.