Galéria mesta Bratislavy ­– Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
BRATISLAVA

Seniori | Galéria mesta Bratislavy | seniori, voľný čas, vzdelávanie, prednáška; Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Výstavy GMB


Pozrite si celý archív výstav

Vedeli ste, že

v zbierkach GMB sa nachádza takmer 33 000 zbierkových predmetov?

Seniori

LETNÉ PODVEČERY V GMB KAŽDÚ STREDU

V júli a auguste budú novinkou upravené otváracie hodiny. Galéria mesta Bratislavy bude každú stredu otvorená dlhšie, od 13:00 do 20:00 a v ostatné dni, okrem pondelka, od 11:00 do 18:00. Letné podvečery vyplní najrôznejším typom programov. Počas celého leta sa môžete tešiť na výstavy v troch lokáciách GMB, Mirbachov palác, Pálffyho palác a novinku Lekáreň Salvator.

OTVORENIE PROJEKTU SALVATOR x GMB
piatok 2. 7. 2021 l 18:00
Lekáreň Salvator, Panská 35
Každé dva mesiace GMB prináša umenie s lokálnym mestským príbehom v historickej budove lekárne Salvator. Prezentované video je súčasťou výstavy Juraj Gavula: Vitálne formy, ktorú môžete vidieť do 24.10. 2021 v Galérii Mesta Bratislavy v Mirbachovom paláci na Františkánskom námestí 11. Lekáreň Salvator môžete navštíviť v utorok až piatok od 13:00 do 20:00 a počas víkendov od 11:00 do 18:00.

Našu ponuku videí a podcastov nájdete TU.

 

Františkánske nám. 11
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Panská 19
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Pohľad z hradu Starhemberg
Autor: Moritz Saint Genois
Výtvarné diela, ktorých fotografie zverejnené na webovej stránke GMB propagujú jednotlivé výstavy prebiehajúce v GMB, podliehajú ochrane autorských práv podľa autorského zákona. GMB nie je nositeľom autorských práv, tým je autor, resp. jeho dedičia. Dielo sa stáva voľným viac ako 70 rokov po smrti autora. Fotografie zverejnených výtvarných diel môže používateľ použiť len s predchádzajúcim súhlasom autora, resp. jeho dediča či inštitúcie zastupujúcej jeho práva, inak sa dopúšťa porušenia osobnostných autorských práv autora.