Galéria mesta Bratislavy ­– Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
BRATISLAVA

Rodinný program GEOMETRIA OBRAZOV | Galéria mesta Bratislavy | Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Vedeli ste, že

Štipendium Radislava Matuštíka je tu od roku 2004?

Rodinný program GEOMETRIA OBRAZOV

Galéria mesta Bratislavy pripravila rodinný program GEOMETRIA OBRAZOV, ktorý sa bude konať v sobotu 31. marca 2012 so začiatkom o 15h v Pálffyho paláci GMB na Panskej 19 v Bratislave.

Rodinné programy v Galérii mesta Bratislavy ponúkajú tvorivo strávený čas v historických palácoch. Spoločne objavíme príbehy umeleckých diel, ich súvislosti s naším každodenným životom a zapojíme vlastnú fantáziu a tvorivosť. Na obrazy sa budeme nielen pozerať, ale skúsime sa do nich aj započúvať. Na program je potrebné sa vopred prihlásiť najneskôr 2 dni vopred na adrese: carna@gmb.sk, 02/ 5443 2807.


Viac o programoch pre rodiny v GMB nájdete TU


Do pozornosti dávame:
→ Publikáciu o slovenskom umení 20. storočia pre deti PO STOPÁCH UMENIA:

nájdete TU


K dispozícii je v pokladniach Mirbachovho a Pálffyho paláca GMB a v sieti predajní Artforum a Panta Rhei.

Newsletter

Chcete byť informovaní o podujatiach Galérie mesta Bratislavy?
 

Františkánske nám. 11
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Panská 19
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Pohľad z hradu Starhemberg
Autor: Moritz Saint Genois
Výtvarné diela, ktorých fotografie zverejnené na webovej stránke GMB propagujú jednotlivé výstavy prebiehajúce v GMB, podliehajú ochrane autorských práv podľa autorského zákona. GMB nie je nositeľom autorských práv, tým je autor, resp. jeho dedičia. Dielo sa stáva voľným viac ako 70 rokov po smrti autora. Fotografie zverejnených výtvarných diel môže používateľ použiť len s predchádzajúcim súhlasom autora, resp. jeho dediča či inštitúcie zastupujúcej jeho práva, inak sa dopúšťa porušenia osobnostných autorských práv autora.