Galéria mesta Bratislavy ­– Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
BRATISLAVA

Galéria mesta Bratislavy je od 6. 5. 2020 otvorená | Galéria mesta Bratislavy | Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Výstavy GMB


Pozrite si celý archív výstav

Vedeli ste, že

GMB pred rokom 1975 sídlila v priestoroch Primaciálneho paláca?

Galéria mesta Bratislavy je od 6. 5. 2020 otvorená

Galéria mesta Bratislavy je od 6. mája 2020 otvorená pre verejnosť. 

 

Naďalej je však pre nás bezpečnosť prvoradá a zaviedli sme viaceré hygienické opatrenia. Vstup do galérie je povolený len s rúškom. Použite prosím dezinfekciu, ktorá je umiestnená pri vstupe a prosíme tiež o dodržiavanie pokynov a usmernení dozorujúceho personálu, nakoľko je limitovaný počet návštevníkov vo výstavných priestoroch. Robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a bezpečne, všetky spoločné priestory sú pravidelne dezinfikované. Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že spolu to zvládneme.

 

Newsletter

Chcete byť informovaní o podujatiach Galérie mesta Bratislavy?
 

Františkánske nám. 11
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Panská 19
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Pohľad z hradu Starhemberg
Autor: Moritz Saint Genois
Výtvarné diela, ktorých fotografie zverejnené na webovej stránke GMB propagujú jednotlivé výstavy prebiehajúce v GMB, podliehajú ochrane autorských práv podľa autorského zákona. GMB nie je nositeľom autorských práv, tým je autor, resp. jeho dedičia. Dielo sa stáva voľným viac ako 70 rokov po smrti autora. Fotografie zverejnených výtvarných diel môže používateľ použiť len s predchádzajúcim súhlasom autora, resp. jeho dediča či inštitúcie zastupujúcej jeho práva, inak sa dopúšťa porušenia osobnostných autorských práv autora.