Galéria mesta Bratislavy ­– Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
BRATISLAVA

Obmedzené zapožičiavanie zbierkových predmetov | Galéria mesta Bratislavy | Príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Vedeli ste, že

že Mirbachov palác, jedna z budov galérie, pochádza už z roku 1768?

Obmedzené zapožičiavanie zbierkových predmetov

Dovoľujeme si informovať Vás o dočasnej zmene poskytovania výpožičiek zbierkových predmetov Galérie mesta Bratislavy. V dôsledku plánovaného sťahovania zbierkových predmetov do priestorov nového depozitára, zapožičia GMB zbierkové predmety len na tie výstavné projekty, ktoré budú ukončené do 30.6.2019 a to aj vrátane času na ich vrátenie.

O návrate k bežnému režimu výpožičiek Vás budeme včas informovať na webovej stránke galérie.

Newsletter

Chcete byť informovaní o podujatiach Galérie mesta Bratislavy?
 

Františkánske nám. 11
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Panská 19
815 35 Bratislava

Otvorené denne
okrem pondelka
od 11 do 18 h.

Pohľad z hradu Starhemberg
Autor: Moritz Saint Genois
Výtvarné diela, ktorých fotografie zverejnené na webovej stránke GMB propagujú jednotlivé výstavy prebiehajúce v GMB, podliehajú ochrane autorských práv podľa autorského zákona. GMB nie je nositeľom autorských práv, tým je autor, resp. jeho dedičia. Dielo sa stáva voľným viac ako 70 rokov po smrti autora. Fotografie zverejnených výtvarných diel môže používateľ použiť len s predchádzajúcim súhlasom autora, resp. jeho dediča či inštitúcie zastupujúcej jeho práva, inak sa dopúšťa porušenia osobnostných autorských práv autora.